Mi-am tot zgariat telefonul purtandu-l in buzunar....si m-am gandit....hai sa ii fac o husa care sa il protejeze cat de cat....asta a iesit....si chiar e foarte utila
Recomandările Elizei: un thriller, un fantasy și un romance
Acum 2 săptămâni






0 comentarii:
Trimiteți un comentariu